• ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ دي
  • اِلأَحَّد ١٣ جمادي الاولي ١٤٤۰
  • Sunday, January 20, 2019
کلیدواژه: 46429
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ يکشنبه ۲۲ مرداد، ساعت 19:25
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۵/۲۲

* بیماران و مراجعین محترم در زمان پذیرش و تشکیل پرونده پکیج لباس مورد نیاز را مطابق درخواست بخش تهیه و در بدو ورود به بخش به همراه داشته باشند.
* ساعت ملاقات همه روزه 3 الی 4 بعد از ظهر (بخش ای سی یو 3:30 الی 4 بعدازظهر) می باشد خواهشمند است در ساعات غیر از ساعات اعلام شده جهت ملاقات بیماران مراجعه نفرمائید زیرا سبب سلب آسایش بیماران عزیز می گردد.
* بدلیل اینکه کودکان بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماریهای واگیر دار هستند خواهشمند است از آوردن اطفال کمتر از 5 سال جهت عیادت به داخل بیمارستان جدا“ خوداری فرمایید.
* افراد سالم نیز می توانند انتقال دهنده برخی میکروبها به بیمار شما باشند بنابراین از ازدحام در ساعات ملاقات بر بالین بیمار خوداری فرمایید.
* خاک و کود موجود در گلدانهای طبیعی محل رشد میکروب و در نتیجه ایجاد عفونت در بیماران می شود با آوردن گل مصنوعی بیماران خود را خوشحال نمایید.
* میوه در حد نیاز بیمار آورده تا فاسد نگردیده و باعث آلودگی کمد و محیط اطراف نگردد.
* از آوردن مواد غذایی و دارو به بیمارستان خود داری نمایید اگر مواد غذایی یا دارو با خود آورده اید قبل از دادن به بیمار با پرستار بخش مشورت نمایید.
* تقاضا می شود به دلیل صدمه به بیمار و انتقال بیماری به محیط خانه از نشستن بر روی زمین و تخت بیمار خودداری نمایید.
* بلند صحبت کردن در بخش بستری سبب ناراحتی بیماران می شود لطفا در حفظ سکوت و آرامش بخش کوشا باشید.
* از دست زدن به سرم،خون و ... بیمار به دلیل ایجاد خطراتی که برای شما و بیمار دارد جدا خوداری نمایید.درصورت نیاز به پرستار بخش اطلاع دهید.

* در صورتیکه دچار سرماخوردگی بوده و یا به بیماری واگیر مبتلا هستید به عیادت بیمار خود نیائید. در صورتیکه عیادت لازم باشد بیماری خود را قبل از ورود به اتاق بیمار به اطلاع پرستار برسانید.
* در صورتیکه بیمار مبتلا به بیماری واگیر دار (سرخک،آبله مرغان و ... ) در منزل دارید از عیادت بیمار به دلیل انتشار آن به بیمار خود و سایر بیماران بخش خوداری نمائید.
* خواهشمند است به منظور حفظ سلامت خود و بیمارتان قبل و بعداز عیادت دست های خود را با آب و صابون مطابق با دستور العمل های نصب شده در کنار روشوئی ها بشوئید.
* زباله های خود را در سطل های آبی و کیسه های مشکی بیندازید زیرا سطل های با رنگ زرد با کیسه زرد مخصوص زباله های عفونی می باشند.
* خواهشمند است از ساعت 10 شب لغایت 8 صبح از برقراری تماس تلفنی با بخش خودداری فرمائید بدیهی است در صورت بروز موارد اورژانس و یا شرایط خاص ،بخش مربوطه با شما تماس برقرار خواهد نمود.
* جهت ایجاد محیط پاکیزه و آرام و کمک در بهبود روند درمان بیمارتان حضور همراه و ملاقات کننده از ساعت 7.30 لغایت 12 مجاز نمی باشد. در صورت نیاز پرسنل پرستاری به شما اطلاع رسانی می نمایند جهت اطلاع از وضعیت بیمار با نگهبان ورودی  راه پله هماهنگی فرمائید.
* اداره بیمارستان صبح ها توسط ریاست بیمارستان و شیفت عصر و شب توسط سوپر وایزر کشیک صورت می پذیرد.
* ساعات ملاقات با ریاست بیمارستان همه روزه 10 لغایت 11 صبح می باشد.
* استفاده از تلفن همراه توسط بیماران و همراهان در قسمتهایی از بیمارستان که موجب انتقال میکروب مقاوم از محیط بیمارستان به انسان می گردد (اتاقهای جراحی ،زایشگاه،آزمایشگاه و...) و قسمتهایی که موجب آسیب رسانی به عملکرد دستگاهها می گردد ممنوع می باشد.

* جهت پاسخگویی به نیازهای عبادی و اعتقادی گیرندگان خدمت موارد ذیل مهیا گردیده است:
1.  مهر ، سجاده ، قرآن و مفاتیح در داخل هر بخش
2. استفاده از نمازخانه یا نماز جماعت با هماهنگی با مسئول شیفت هر بخش
3. حضور امام جماعت بیمارستان (حاج آقا علیان) در ساعت 12 تا 13 ظهر و نیز در غیر این ساعات تماس با شماره تلفن همراه ایشان (09112168476)
4. تماس با شماره تلفن رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بابلسر (09113122159)
5.گیرندگان خدمت با سایر ادیان ومذاهب نیز می توانند در خصوص سوالات اعتقادی وعبادی خودبا امام جماعت (حاج آقاعلیان)با شماره 09112168476تماس حاصل فرمایند.
* در صورت هرگونه شکایت،انتقاد یا پیشنهادی می توانیدآن رااز طرق زیر مطرح نمایید:
1. به صورت شفاهی به مسئول رسیدگی به شکایات در ساعات اداری و سوپروایزر کشیک درساعات غیراداری
2. به صورت تلفنی به داخلی1003(رسیدگی به شکایات) و یا 1004(سوپروایزرکشیک)
3. به صورت کتبی درفرم های مربوطه وانداختن آن داخل صندوق رسیدگی به شکایات
4. بصورت کتبی پس از حضور در دفتر رسیدگی به شکایات و تکمیل فرم مربوطه
5. درصورت عدم حل مشکل یا قانع نشدن فرد شاکی ،تماس باشماره تلفن42265616(مسئول رسیدگی به شکایات مدیریت درمان استان)
* میزان تعرفه ها و موسسات طرف قرارداد بیمه ای با نصب پوستر روی شیشه واحد پذیرش و ترخیص مشخص شده است.
* در صورت در خواست بیمار یا همراه وی در خصوص میزان تعرفه اقدام تشخیصی درمانی خاص توسط کارکنان واحد ترخیص اطلاعات لازم ارائه می گردد.
* دریافت هرگونه وجهی خارج از تعرفه، یا توسط پرسنل بیمارستان غیر قانونی می باشد و در صورت برخورد با چنین موردی لطفا" مسئول حراست بیمارستان را مطلع فرمایید.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 8/8428 sec