• ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ آذر
  • اِلأِثنين ١ ربيع الثاني ١٤٤۰
  • Monday, December 10, 2018
کلیدواژه: 46485
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ دوشنبه ۲۳ مرداد، ساعت 13:25
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۵/۲۳

* ساعت ملاقات همه روزه 3 الی 4 بعد از ظهر (بخش ای سی یو 3:30 الی 4 بعدازظهر) می باشد خواهشمند است در ساعات غیر از ساعات اعلام شده جهت ملاقات بیماران مراجعه نفرمائید زیرا سبب سلب آسایش بیماران عزیز می گردد.
* بدلیل اینکه کودکان بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماریهای واگیر دار هستند خواهشمند است از آوردن اطفال کمتر از 5 سال جهت عیادت به داخل بیمارستان جدا“ خوداری فرمایید.
* افراد سالم نیز می توانند انتقال دهنده برخی میکروبها به بیمار شما باشند بنابراین از ازدحام در ساعات ملاقات بر بالین بیمار خوداری فرمایید.
* خاک و کود موجود در گلدانهای طبیعی محل رشد میکروب و در نتیجه ایجاد عفونت در بیماران می شود با آوردن گل مصنوعی بیماران خود را خوشحال نمایید.
* میوه در حد نیاز بیمار آورده تا فاسد نگردیده و باعث آلودگی کمد و محیط اطراف نگردد.
* از آوردن مواد غذایی و دارو به بیمارستان خود داری نمایید اگر مواد غذایی یا دارو با خود آورده اید قبل از دادن به بیمار با پرستار بخش مشورت نمایید.
* تقاضا می شود به دلیل صدمه به بیمار و انتقال بیماری به محیط خانه از نشستن بر روی زمین و تخت بیمار خودداری نمایید.
* بلند صحبت کردن در بخش بستری سبب ناراحتی بیماران می شود لطفا در حفظ سکوت و آرامش بخش کوشا باشید.
* از دست زدن به سرم،خون و ... بیمار به دلیل ایجاد خطراتی که برای شما و بیمار دارد جدا خوداری نمایید.درصورت نیاز به پرستار بخش اطلاع دهید.

* در صورتیکه دچار سرماخوردگی بوده و یا به بیماری واگیر مبتلا هستید به عیادت بیمار خود نیائید. در صورتیکه عیادت لازم باشد بیماری خود را قبل از ورود به اتاق بیمار به اطلاع پرستار برسانید.
* در صورتیکه بیمار مبتلا به بیماری واگیر دار (سرخک،آبله مرغان و ... ) در منزل دارید از عیادت بیمار به دلیل انتشار آن به بیمار خود و سایر بیماران بخش خوداری نمائید.
* خواهشمند است به منظور حفظ سلامت خود و بیمارتان قبل و بعداز عیادت دست های خود را با آب و صابون مطابق با دستور العمل های نصب شده در کنار روشوئی ها بشوئید.
* زباله های خود را در سطل های آبی و کیسه های مشکی بیندازید زیرا سطل های با رنگ زرد با کیسه زرد مخصوص زباله های عفونی می باشند.
* خواهشمند است از ساعت 10 شب لغایت 8 صبح از برقراری تماس تلفنی با بخش خودداری فرمائید بدیهی است در صورت بروز موارد اورژانس و یا شرایط خاص ،بخش مربوطه با شما تماس برقرار خواهد نمود.
* جهت ایجاد محیط پاکیزه و آرام و کمک در بهبود روند درمان بیمارتان حضور همراه و ملاقات کننده از ساعت 7.30 لغایت 12 مجاز نمی باشد. در صورت نیاز پرسنل پرستاری به شما اطلاع رسانی می نمایند جهت اطلاع از وضعیت بیمار با نگهبان ورودی  راه پله هماهنگی فرمائید.
* اداره بیمارستان صبح ها توسط ریاست بیمارستان و شیفت عصر و شب توسط سوپر وایزر کشیک صورت می پذیرد.
* ساعات ملاقات با ریاست بیمارستان همه روزه 10 لغایت 11 صبح می باشد.
* استفاده از تلفن همراه توسط بیماران و همراهان در قسمتهایی از بیمارستان که موجب انتقال میکروب مقاوم از محیط بیمارستان به انسان می گردد (اتاقهای جراحی ،زایشگاه،آزمایشگاه و...) و قسمتهایی که موجب آسیب رسانی به عملکرد دستگاهها می گردد ممنوع می باشد.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 7/4968 sec